DYŻUR WAKACYJNY 2019

Szanowni Państwo,

19 marca rozpoczynają się zapisy na dyżur wakacyjny.
Aby móc się zalogować do systemu na dyżur wakacyjny (https://warszawa-dyzury.pzo.edu.pl/vacatio-parents/main.action) muszą mieć Państwo hasło, którego używaliście do rekrutacji lub w ubiegłych latach do dyżurów wakacyjnych. Ci z Państwa, którzy nie mają hasła proszeni są o złożenie wypełnionego wniosku, na podstawie którego wygenerujemy nowe hasło.

Wniosek o wydanie hasła dostępny jest u nauczycielek oraz w załączeniu.

**************

Rejestracja wniosków w systemie potrwa do 1 kwietnia do godz. 00:00.

Następnie do 2 kwietnia do godz. 16:00 należy złożyć podpisany wniosek w przedszkolu pierwszego wyboru.

Szanowni Rodzice,
Na stronie Biura Edukacji ukazały się informacje dotyczące zapisów na dyżury wakacyjne 2019.
Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi zasadami i harmonogramem, oraz odwiedzenia strony Biura Edukacji.

**************

Szanowni Rodzice,
W związku z planowanym remontem kuchni w okresie lipiec-sierpień, nasze przedszkole nie będzie pełniło dyżuru wakacyjnego w 2019 r.

Wykaz dyżurujących przedszkoli jest dostępny na stronie:

Rejestracja wniosków w systemie elektronicznym rozpocznie się 19 marca 2019 r.

ĉ
przedszkole1 Webmaster,