Szanowni Państwo,

Witamy serdecznie po wakacjach!
Zapraszamy wszystkie dzieci 2 września 2019 r.
w poniedziałek :)

Szczególnie ciepło witamy naszych nowych Przedszkolaków; weźcie ze sobą ulubioną przytulankę,
aby w tym ważnym dniu towarzyszył Wam przez cały dzień ulubiony Przyjaciel :)

Poniżej dla Państwa kilka informacji organizacyjnych.

Ze względu na duży zakres robót budowlanych remontu kuchni wraz z zapleczem, nie udało się go zakończyć
w terminie. Szacujemy, że drobne prace wykończeniowe potrwają jeszcze ok. dwóch tygodni.
Mamy nadzieję, że nie będzie to miało wpływu na pobyt dzieci w przedszkolu.
Strefa robót budowlanych będzie odgrodzona. Placówka będzie funkcjonowała, dzieci będą miały dostępne sale dydaktyczne, łazienki i ogród. Jednak kuchnia w dalszym ciągu będzie wyłączona.

W tej sytuacji zapewniamy dla naszych Przedszkolaków catering. Nie spowoduje to dla Państwa dodatkowych kosztów , ponieważ różnicę w cenie pokryje firma budowlana, która nie zdążyła na czas z remontem.
Jadłospis jest dostępny w zakładce "Kącik rodzica --> jadłospis"  i wywieszony w szatni.
Gdyby mieli Państwo jakieś szczególne potrzeby w zakresie diety, proszę o zgłoszenie ich nauczycielkom; w miarę możliwości będziemy się starać wyjść im naprzeciw.

Informacje o opłatach za żywienie prześle Państwu Kierownik Gospodarczy - Pani Monika Świderek w pierwszych dniach września.

Opłaty na Radę Rodziców będą zbierane w późniejszym terminie, ponieważ będą wpłacane na konto bankowe Rady Rodziców.

Co trzeba przynieść?
  1. Po pierwsze, zabrać ze sobą bardzo szeroki uśmiech
    i dobry nastrój
  2. Rzeczy na zmianę, włącznie z bielizną w razie jakiejś przygody, np. polania się kompotem ;)
  3. Kapcie na zmianę
  4. Przydadzą się też mokre i suche chusteczki
  5. Chętne Maluszki mogą wziąć ze sobą piżamę, o ile nie będzie się to wiązało z dodatkowym stresem.
O reszcie spraw będziemy rozmawiać na zebranie,
o którym poinformujemy Państwa w przyszłym tygodniu.

Serdecznie zapraszamy :)

31.08.2019 r.

*************

27.08.2019 r.